Rakani Nedir ve Kimdir?

Kelime karşılığı olarak Lazcada Tepe, Zirve, gidilebilecek en uç nokta demektir.Biz bundan yola çıkarak, karadenizin dünyada benzeri olmayan coğrafyasını gezmek görmek ve araştırmak isteyen bütün katılımcılarımıza gidilebileck en uç noktasına kadar götürmeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Bu yolda yürürken bizler için en önemli değer sizlersınız. Sizlerin konforu rahatlığı mutluluğu ve huzurunu memnuniyetini sağlamak bizlerin asli görevi olduğu bilincini hiç bir zaman unutmadan artarak bu sorumluluğu taşımaktayız. Yoğun yorucu ve stresli çalışma ortamından uzaklaşıp dolu dolu bir tatil hayallerınızı bizler gerçekleştiriyoruz.Sizlerin yapacağı tek şey sırt çantanızı hazırlayıp bize ulaşmanız. Gerisi tamamen bize ait olup dönüşünüzde anlatmakla bitiremeyeceğiniz bir tatili geride birakmış olacaksınız.

Peki Neden Rakani?

Bilgi birikim donanım ve bütün teknik yeterlilik belgelerine sahiptir.Genç dinamik uzman kadro ve konforlu araç filosuyla sektorde lider bir kuruluştur. Doğa ve macera sporları ,kültür turları ,kamp ve yürüyüş etkinlikleri,profesyonel fotoğraf kamplarına yönelik A GRUBU bir seyahat acentasıdır. Hiç gidilmemiş şimdiye kadar gün yüzü görmemiş gözükmeyenlere ulaşmak için varız. Coğrafyada büyümüş kendini yetiştirmiş rehberler bu konuda kendini geliştirmiş uzman kadroyla zirvede bulunmaktadır. Dağcılık ,kano,rafting,zipline, off-road, jeep safari gibi extreme sporlarda kendini ispatlamış kadroyla tatilinize heyecan katacak bir oluşumdur.

Rakani’de Buluşalım!

Bizimle geçireceğiniz her dakika bizim için çok değerlidir. Tatiliniz bitmeden gelecek tatilin planlarını yapmaya başladığınızda anlatılmaz dercede mutluluk ve gururunu yaşayacağız. Sizlerle beraber sizler için sektörü yakından takip ederek ihtiyaç ve taleplere çözümler üreterek sizlerin memnuniyetini sağlamak olacaktır.İşte bu yüzden kaliteli mutlu ve eğlenceli bir tatilin adresidir Rakani Tur.